“E ke xhan babain e vajzës?”, Ledjona flet për ish-partnerin: Ai është me…

Përpos debateve në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ kanë patur edhe rrëfime personale. Teksa po qëndronte në oborr me Romeon dhe Elvisin, gazetarja investigative, Ledjona ka folur për ish-partnerin.

Advertisements

Ajo thotë se e vetmja gjë që i lidh ata të dy është vetëm vajza e tyre, pasi ka nisur një lidhje me dikë tjetër. Siç tregon ajo për hir të kujdesit për vajzën ata detyrohen të takohen më shpesh.

Advertisements

Artikulli paraprakAvokati i babait shqiptar që vrau kunatin flet mes lotësh: Edhe unë kam fëmijë…
Artikulli tjetërAstrologu i njohur zbulon shenjat e zodiakut që 2024-ën do e kenë vitin e tyre të suksesit. A bëni pjesë në listë?