E frikshme! Shembet rruga në qendër të Selanikut, dy të rinjtë përfundojnë brenda gropës së thellë

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në Selanik, Greqi. Dy të rinj përkatësisht të moshës 19-vjeç kanë rënë në një vrimë gjigande teksa ishin duke shëtitur në qytet në orët e para të mëngjesit.

Advertisements

Siç raporton media greke thessnews.gr, një vrimë gjigande është hapur në rrugën Tosica me dy të rinjtë që janë “përpirë” brenda.

Nga rënia ata ngelën të plagosur dhe janë dërguar në spital. Ndërsa ende mbetet mister se çfarë e shkaktoi gropën gjigande që ranë dy të rinjt.

Advertisements

Artikulli paraprakSherri mes Eglës dhe Julit për brekët, flet i vëllai i aktorit: Ja si e kemi përjetuar ne si familje dhe çfarë më tha bashkëshortja e tij
Artikulli tjetërAksident i frikshëm në aksin Lezhë-Laç, drejtuesi i mjetit në gjendje të rëndë