“Duhet të jetë ose e metë, o rrugaçe”/ Ilnisa Agolli ‘shpërthen’ ndaj Ledjonës: Si nuk i vjen turp, u afrova dhe…

Gazetarja Ilnisa Agolli dhe banorja tjetër po gazetare Ledjona Xheldinaj janë përfshirë në një debat të ashpër që ditën e parë të futjes brenda në shtëpi.

Advertisements

Përplasjet kanë vazhduar edhe në ditët në vazhdim, madje Ilnisa shqetësimet që ka për Ledjoën i ka ndarë edhe me banorët e tjerë.

Gjatë një bisede me Roza Latin, ajo i ka thënë se “Ledjona është ose e mete ose rrugaçe”.

Advertisements

“Duhet të jetë ose e metë ose rrugaçe, sepse nuk ka mundësi. Vetëm sens human…jo se po e llogaris. Atë i thashë edhe tani. Nëse unë jam negative, ti nuk ekziston në këtë shtëpi i thashë, dhe ju afrova. Imagjino sa fyese. Pas një dite kaq dinamike dhe kaq me mesazhe të mira që kemi përcjellë sot para të gjithë shqiptarëve, ajo vazhdon”, tha Ilnisa Agolli gjatë një bisede me moderatoren Roza Lati, duke theksuar “si nuk i vjen turp”.

Artikulli paraprakIlnisa lidere e shtëpisë së BBVA3, shpërthen Gazi: O unë, o ti këtu!
Artikulli tjetërU zvarrit poshtë autobusit për të marrë topin, vdes tragjikisht 9-vjeçari