Drini Zeqo largohet nga shtëpia e Big Brother VIP, zbulohet arsyeja e fortë

Gazetari i njohur Drini Zeqo është larguar sot nga shtëpia e “Big Brother VIP”. Mësohet se shkak bëhet një urgjencë familjare.

Advertisements

Lajmi është dhënë nga vëllai i madh, përmes një njoftimi, të cilin e lexoi aktori Julian Deda.

Banorët reaguan menjëherë, ndërsa aktori Deda konfirmoi se nuk po gënjente dhe se Drinit iu desh që të largohej me urgjencë, duke lënë kështu garën për çmimin e madh

Advertisements

Video Ketu

Artikulli paraprakVrasja e Ardian Nikulajt/ Portugezi Ruben Saraiva: Nuk kam lidhje me ngjarjen
Artikulli tjetërI fundit! Ekzekutimi i Liridona Ademaj, prokuroria jep detaje nga hetimet