“Do të kafshoj në fyt”- Vazhdojnë debatet dhe ngacmimet mes Julian Dedës dhe Roza Latit! Aktori: Rikja po pengon…

Që në ditët e para të qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP3 kanë nisur debatet mes aktorit Julian Deda dhe moderatores Roza Lati.

Advertisements

Gjatë mbrëmjes së djeshme ata sërish kanë vazhduar të ngacmohen me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar as batutat.

Roza Lati i është drejtuar Jul Dedës duke i thënë se do të “kafshoj në fyt”. Kjo është marrë me humor nga ana e aktorit, i cili ka vazhduar ta ngacmojë duke i thënë se “produksionit i pëlqen ideja që ajo të lidhet me Romeo Veshajn”.

Advertisements

Pjesë nga diskutimi

Roza Lati: Siç të thashë edhe herën e kaluar, do të të kafshoj në fyt

Jul Deda: Në fyt…?!

(banorët shpërthejnë në të qeshura)

Roza Lati: Unë mu në fyt të kafshoj

Jul Deda: Kaq fyt kam

Roza Lati: Ta kishte parë që të kërkova kosin unë ty o Romeo Veshaj…

Jul Deda: Ajo është një romancë, do dalë në klip

Romeo Veshaj: Nuk bëhet fjalë

Roza Lati: Ai po hante kosin tim të preferuar si ta kishe ti dhe do të thoja Juli do më japësh cik kos.

Jul Deda: Unë parandjej që edhe produksionit i pëlqen ideja që edhe ju të dy të lidheni…se ti Rike po e pengon këtë lidhje.

Artikulli paraprakLetra e një nëne: Vajza dhe 6 fëmijët e saj jetonin në shtëpinë time. Më erdhi në majë të hundës, derisa e përzura!
Artikulli tjetër“Shkundet” Greqia/ Tërmet 4.8 ballë ndihet dhe në …