Dëbora mbulon Malësinë e Krujës, trashësia arrin 15 cm, ja si paraqitet situata në rrugë

Për shkak të uljeve të temperaturave, ka patur reshje bore gjatë natës në malësinë e Krujës, kryesisht në lartësitë e parkut kombëtar të Qafështamës dhe të Malit me Gropa.

Advertisements

Sipas informacioneve, trashësia e dëborës ka shkuar në rreth 15 cm.

Aktualisht nuk raportohet për problematika apo rruge të bllokuara në këto zona ndërkohë që reshjet kanë pushuar.

Advertisements

Artikulli paraprakVIDEO EMOCIONUESE/ “Broja! Broja! Broja!”, shihni momentin kur tifozët e Çelsit thërrasin në kor emrin e sulmuesit shqiptar
Artikulli tjetërZbardhen detaje të reja nga atentati mafioz në Vlorë, shoqërohen 10 persona