Çështja “McGonnigal”, Bushkolaj: Fakti që u mbajt 6 orë në SPAK që në seancën e parë, tregon se Neza nuk do i’a hedhi paq

Gazetari, Elkier Bushkolaj i ftuar në emisionin ‘’Ora e Betit’’ në Ora News u shpreh se fakti që Agron Neza qëndroi 6 orë në SPAK që në seancën e parë do thotë që Neza nuk do ia hedhi paq kësaj cështjeje.

Advertisements

Bushkolaj: Dyshimet e para të FBI për McGonnigal. Nga materialet e publikuara në media eshte nje afere korruptive.

Fakti që Neza ka qëndruar 6 orë në SPAK që në seancën e parë në thirrje, do thotë që ka pasur përpara një dokumentacion të plotë dhe të ezauruar.

Advertisements

Nuk e besoj se zoti Neza do ia hedhë paq kësaj cështjeje, sepse kemi të bëjmë me një listë të gjatë emrash.

Është një dosje mjaft përvëluese për Ramën.

Nuk është rastësi që dje u thirr Neza dhe u mbajt 6 orë dhe sot u thirr Berisha.

Artikulli paraprakHoroskopi për sot, çfarë parashikojnë yjet për ju
Artikulli tjetërKthjellët, por ftohtë! Parashikimi i motit për datën 24 janar 2024