Aksident zinxhir në Pogradec, përplasen tre makina, zbardhen detajet

Një aksident është regjistruar para pak minutash në unazën e qytetit të Pogradecit.

Advertisements

Në aksident janë përfshirë 3 mjete, dy mjete në qarkullim dhe një tjetër i parkuar. Mësohet se nga aksidenti janë regjistruar dëme të shumta materiale por fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Në vendngjarje ka mbërritur policia e cila po merret me shkaqet e aksidentit.

Advertisements

Dyshimet e para janë se shkak mund të ketë qenë shpejtësia e automjeteve dhe humbja e kontrollit të tyre.

Artikulli paraprak“Kisha frikë të shkoja në psikiatri”, u përball me probleme të shëndetit mendor, aktori i humorit tregon si Turjan Hysko e dërgoi tek 5-sa
Artikulli tjetërArrestohet me urdhër të SPAK avokati i njohur në Korçë, Arben Lena