Aksident i rëndë në aksin “Levan-Tepelenë”/ Përplasen “kokë më kokë” dy automjete

Aksident në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”.

Advertisements

NJOFTIMI I POLICISE

Rreth orës 12:15, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Fratarit”, automjeti tip “Volkswagen”, me drejtues shtetasin H. K., është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin B. Ll.

Advertisements

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Artikulli paraprakVrau partneren shqiptare, 39-vjeçari baba i një foshnje që vdiq dhe u zhduk. Rasti i çuditshëm, i cili nuk u zbardh kurrë
Artikulli tjetërNdarja nga jeta e biznesmenit, reagon Rama