“Absolutisht i keqardhur nga debati” Bardhi i përgjigjet Bashës: Ti vetë rri në shtëpi e kujdesesh të shtosh katet në kulla!

Pas deklaratës së Bashës që i cilësonte Bardhin dhe Nokën si burrecë të vegjël, pasi i shkulën mikrofonin Flutura Açkës, vjen reagimi nga Gazment Bardhit.

Advertisements

Bardhi: Absolutisht i keqardhur nga debati me kolegë të opozitës! Por, është fakt i njohur që opozita është në një betejë kundër mazhorancës në Kuvend, dhe çdo opozitar duhet të jetë krah nesh në këtë betejë, dhe jo përballë njëlloj si Edi Rama. Tentativa për të provokuar me “normalitet të rremë” i kolegëve të opozitës, nuk mund të jetë kurrë strategjia e një opozitari.

Ajo është vetëm strategjia e një të paburri, që vetë rri në shtëpi e kujdeset të shtojë katet në Kulla, ndërkohë që keqpërdor për fasadë të pazareve në kurriz të demokratëve, ndershmërinë e disa zonjave deputete, që vazhdojnë të besojnë gënjeshtrat e tij!

Advertisements

Artikulli paraprakMeri Shehu habit banorët me deklaratën e saj në “Big Brother VIP”: Unë kam rënë në dashuri me…
Artikulli tjetërE frikshme! Pasagjeri nuk përmbahet, i kafshon krahun anëtares së ekuipazhit të avionit