A është dakort për një lidhje me Meritonin? Vëllai i Ilnisës shton dyshimet: E kemi diskutuar para se të hynte dhe

Prej më shumë se një jave ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”.

Advertisements

Ndërkohë, i ftuar në një program ishte vëllai i Ilnisës, Kevin Agolli i cili i tha të gjitha.

Nga raporti me vajzën deri te afrimiteti me Meritonin, ai shuan çdo kureshtje rreth gazetares. Ja çfarë tha ai për raportin që Ilnisa ka krijuar me Meritonin.

Advertisements

“Për mua nuk ka asgjë, brenda kornizave të lojës”.

A do lidhej në shtëpinë e Big Brother Ilnisa?! Ja çfarë thotë ai:

“E kemi diskutuar para se të hynte dhe më tha jo. Por duke njohur dinamikat, nuk besoj, edhe me rastin e Meritonit. As për lojë nuk do e bënte…”

Por a e shikon ai në finale Ilnisën?!

“Është në një shtëpi me banorë që janë kundërshtarë të saj. Nëse vazhdon kështu, e shikoj në finale”.

Artikulli paraprakFjalori i rëndë i Klodian Duros në BBV/ Gazetari i njohur zbulon prapaskenat: Ra në grackë, mund të…
Artikulli tjetërMoti i keq bën kërdinë/ Dallgët përpijnë bazën ushtarake amerikane, publikohen momentet e tmerrit