Vendim/ Punonjësit e Burgjeve nga një pagë shpërblim për fundvit

Me propozim të Ministrit të Drejtësisë, Ulsi Manja, punonjësit e Burgjeve do të marrin nga një page shpërblim për fundvit.

Advertisements

Qeveria ka bërë VKM për shpërblimin, me një pagë për të gjithë punonjësit e sistemit të burgjeve, përfshirë dhe punonjësit e Shërbimit të Kontrollit të brendshëm në Burgje.

Shpërblime këtë fundvit, ka marrë administrata e skuadrës kombëtare që punon për negociatat e Shqipërisë në BE.

Advertisements

Artikulli paraprakBritania “e mbërthyer” nga moti i keq, tre viktima deri më tani(Video)
Artikulli tjetërÇifti i pensionistëve nga Fieri: Shkojmë në shkuma-party, jemi pa komplekse