Çifti i pensionistëve nga Fieri: Shkojmë në shkuma-party, jemi pa komplekse

Drita dhe Spiro, janë një çift pensionistësh të cilët e shijojnë jetën në maksimum. Ata pëlqejnë të dalin, të kërcejnë e pse jo të frekuentojnë edhe jetën e natës.

Advertisements

Duke folur për “Good Morning Albanians”, ata thanë se gjithnjë u ka pëlqyer liria dhe se në jetën e tyre kurre nuk kanë pasur komplekse. Ata u shprehën se çdo gjë e kishin bërë bashkë e madje kishin shkuar edhe në shkuma-party.

“S’kam komplekse fare unë. As më para nuk kam pasur, po aq më tepër këto 35 vite që kam qenë me Spiron. Mua gjithmonë më ka pëlqyer liria, gjithmonë, në çdo kohë”,-tha Drita Goga.

Advertisements

“Komplekset negative te ne si çift nuk kanë vend. Ne çdo gjë e kemi bërë bashkë në çift. Çdo gjë e kemi kaluar bashkë. Ne kemi tre fëmijë të mrekullueshëm, i kemi shkolluar”,-tha Spiro Goga.

Artikulli paraprakVendim/ Punonjësit e Burgjeve nga një pagë shpërblim për fundvit
Artikulli tjetërRrahu gruan, arrestohet 34-vjeçari në Elbasan