“Ka pasur marrëdhënie me…”/ Plas skandali në Përputhen, konkurentet akuzojnë njëra tjetrën për lidhje jashtë programit

Plas skandali në programin e dashurisë Për’Puthen” ku gjatë puntatës së rradhës ka patur tensione dhe debate të forta mes Albinës, Albës dhe Endit. Alba akuzohet se ajo ka tension seksual ndaj Endit dhe nuk është aspak e sinqertë, ndërkohë që Alba shprehet: “Unë këtu kam treguar që do jem vetvetja dhe nuk mashtroj njerëz nëse do ekzistonte diçka me Endin”.

Advertisements

Albina i kthehet Albës se nuk ka aspak respekt për të dhe e konsideron thjesht si një parazit dhe jo si një kërcënim.

Alba: Ti merresh me mua, jo unë me ty. Unë ndihem e ofenduar, kam dhënë pëlqim për Vedatin, dhe s’mund të ndjej diçka për Endin.

Advertisements

Albina: E ke pëlqimin të dhunshëm për Endin. Ti flet broçkulla.

Albina: Unë dyshoj që ka pasur marrëdhënie me Endin, po nuk tregon. Dhe gjatë gjithë kësaj kohe është në agresivitet, ndoshta ai nuk i nënshtrohet, kanë një marrëdhënie të konsoliduar jashtë kamerave.

Endi: S’ka shanse

Alba: Nuk ka tension seksual sepse nuk do shprehja pëlqim për Vedatin.

Endi: Nuk është gocë e keqe mendoj. Një ditë nuk i them “mirëmëngjes” se mund të zihemi kot, më erdhi tek pasqyra dhe më tha s’thua dot mirëmëngjesi ti? Kur i fola më vonë i thashë, ik mos më fol më, është injoruese dhe ofenduese. Nuk kam simpati por për respekt i fola.

Artikulli paraprakE rëndë në Durrës/ 39-vjeçari gjendet i pajetë në banesë
Artikulli tjetërKrimi makabër në vendin fqinj për vendparkim, Policia zbardh detajet e reja: Pranë viktimave u gjetën edhe…