E rëndë/ Shqiptari hidhet nga kati i katërt i banesës në Greqi

Paraditen sotme, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një shqiptar i ka dhënë fund jetës.

Advertisements

Ngjarja ndodhi në rrugën Dhrosopulu të Athinës, rreth orës 11:40.

Mediat greke raportojnë se shqiptari është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës së tij.

Advertisements

Policia që mbërriti menjëherë në vendngjarje, tha se viktima humbi jetën në vend.

Pritet në zonë të mbërrijë mjeku ligjor dhe prokurori, për të vijuar hetimet lidhur me ngjarjen.

Sakaq, trupi i viktimës është dërguar në morgun e Athinës.

Artikulli paraprakI FUNDIT/ GJJKO cakton masën e sigurisë “Arrest në Shtëpi” për ish-kryeministrin Sali Berisha
Artikulli tjetërA do e respektojë Sali Berisha arrestin e shtëpisë? Flet avokati i tij