E rëndë! Gjendet pa shenja jete 34-vjeçarja shqiptare në një hotel

Një grua 34 vjeçare ka gjetur vdekjen mëngjesin e enjtes në një hotel në rrethinat e Prishtinës. Sipas të dhënave paraprake, viktima është A.Kameri nga Gjakova, teksa shkaqet e vdekjes së saj janë ende të paqarta dhe po hetohen nga policia.

Advertisements

Gruaja dyshohet se ka rënë nga kati i dytë i hotelit, por dëshmitarët raportojnë se ajo ka pasur një debat me një person, më herët në dhomë.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka rrethuar zonën, ndërkohë që po hetohet për personin që dyshohet se ka qenë në një dhomë me viktimën

Advertisements

Artikulli paraprak“Nuk e kërkova unë rolin për tek ‘I vetëm në shtëpi’”- Donald Trump: Ata mu lutën të marr pjesë
Artikulli tjetërHoroskopi, njihuni me surprizat e yjeve për sot