Xhama të zinj në makina, policia ndëshkon me gjoba të majme shoferët(Video)

Policia Rrugore e Tiranës ka nisur ndëshkimin me gjoba të shoferëve që kanë xhama të errët në mjetet e tyre.

Advertisements

Policia bën me dije se janë ndëshkuar të gjithë shoferët të cilët përdorin xhama të errësuar mbi standardet e lejuara dhe ata të cilët kanë xhamin e parë ballor të riveshur, veprim ky i ndaluar.

“Kujdes! Siguria në rrugë fillon nga respektimi i rregullave! Mos lejoni që një zgjedhje e gabuar t’ju kushtojë gjobë”, është apeli i uniformave.

Advertisements

Artikulli paraprakVajza e njërit prej konkurrentëve suprizon Megi Pojanin(Video)
Artikulli tjetërUEFA “mahnitet” nga festa e kombëtares(Foto)