Vajza e njërit prej konkurrentëve suprizon Megi Pojanin(Video)

Emisioni i dashurisë “Për’puthen”, sa vjen dhe befason ndjekësit me ngjarjet që zhvillohen.

Advertisements

Së fundmi, vajza e një konkurrenti është futur në studio duke suprizuar kështu publikun dhe vetë konkurrentët.

Bëhet fjalë për vajzën e Vedatit e cila puntatën e sotme është futur në studio duke i dhuruar një trëndafil Megit.

Advertisements

Vedati dhe e bija kanë një lidhje të ngushtë dhe pse ai është i ndarë.

Nga ana tjetër, Alba dhe Vedati pas takimit kanë pësuar një krizë të fortë mes tyre, ndaj ardhja e vajzës duket se ka thyer pak akullin.

Artikulli paraprakBerisha: Millonai bëri një deklaratë skandaloze në gjyq, tha se korrupsioni konsumohet edhe me zbatim ligji
Artikulli tjetërXhama të zinj në makina, policia ndëshkon me gjoba të majme shoferët(Video)