VIDEO/ Aksident i frikshëm, kamioni humb kontrollin dhe bie nga ura

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Selanik, ku një kamion ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga ura.

Advertisements

Sipas mediave greke një kamion që lëvizte në Unazën e Jashtme në lartësinë e Kalochorit ,

në rrethana të paqarta ka goditur hekurat metalike dhe ka rënë nga ura.

Advertisements

Për mrekulli drejtuesi i mjetit ka shpëtuar me plagë të lehta.

VIDEO KETU

Artikulli paraprakE bujshme/ CR7 dhe Benzema në të njëjtën skuadër, Premier League rikthen yjet në Evropë
Artikulli tjetërPas Kukësit dhe Korçës, bora e parë mbulon një tjetër qytet në Shqipëri