Rënia NUK NDALET/ Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja?

Sot, më 11 Nëntor 2023, dollari amerikan blihet me 97.3 lekë dhe shitet me 98.5 lekë.

Advertisements

Euro blihet me 104 lekë dhe shitet 104.8 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 107.1 lekë, ndërsa në shitje me 108.5 lekë.

Advertisements

Paundi britanik blihet me 118.3 lekë dhe shitet me 119.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.5 lekë, ndërsa në shitje me 72 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Artikulli paraprakSkandal në Përmet: Shoferi i furgonit të shkollës ngacmon s*ksualisht nxënësen e mitur
Artikulli tjetërSpitali nuk i hapi dyert, detaje nga vrasja e Arjan Rizajt në Ekuador, ndërroi jetë në një klinikë private