Publikohet një pjesë nga filmi i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, ja kur do të dali në kinema(Video)

“5 Herë Jo” do të shfaqet në kinema nga dhjetori i këtij viti.

Advertisements

Filmi me protagonistë, Donald Veshajn dhe Bora Zemanin, premton një komedi romantike me plot surpriza.

Së fundmi Bora dhe Donaldi kanë publikuar në Instagram një pjesë nga projekti që tregon pak nga ajo që do të shihni së shpejti.

Advertisements

“Copëzat e para të filmit që me bindje themi se do të rrëmbejë zemrat tuaja”,-shkruhet krahas videos.

Kujtojmë që çifti do të sjellë disa copëza nga marrëdhënia e tyre, që pati edhe shumë ulje e ngritje.

Artikulli paraprakNdarja me Ledrin, Sara i vë vulën me veprimin e fundit
Artikulli tjetërVdekja e 3-vjeçarit/ Avokati: Mjeku Xhaxho mund të dënohet me shërbim prove, pa burg