Ndarja me Ledrin, Sara i vë vulën me veprimin e fundit

Lajmi i ndarjes së Ledrit dhe Sarës po bën xhiron e rrjetit prej ditësh. Fakti se nuk po postonin më bashkë, mungesa e Ledrit krah Sarës në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”, bënë që dyshimet të shtohen. Kjo derisa u konfirmua ndarja e çiftit. Së fundmi edhe Ledri i habiti të gjithë duke e fshirë këngën e tyre me titull “Gjendje” nga Youtube.

Advertisements

Por ajo që i vë vulën kësaj situate dhe konfirmon lajmet në media është dhe veprimi i fundit i Sarës.

Gazetari Andi Vrapi ka zbuluar sot në “Ftesë në 5” se Sara është zhvendosur në Gjermani dhe tani po jeton atje duke e lënë Ledrin vetëm në Prishtinë.

Advertisements

Në fakt edhe postimet e fundit nga Sara janë të gjitha me lokacion Gjermaninë, ç’ka e konfirmon këtë.

Artikulli paraprakU kap mat duke vjedhur, shqiptari merr sëpatën dhe sulmon policët italianë, thyen këmbën gjatë tentativës për arratisje
Artikulli tjetërPublikohet një pjesë nga filmi i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, ja kur do të dali në kinema(Video)