Parashikimi i motit për sot. Çfarë ndodh me temperaturat?

Moti për datën 14 nëntor 2023 në vendin tonë do të jetë i qëndrueshmem ku alternime,

Advertisements

kthjelllime dhe vranësira të pakta do të jenë dominante.

Vranësira më të shëmtua shfaqen në mesditë në zonat e ulëta dhe në zonat përgjat kufirit lindor.

Advertisements

Mundësia për reshje do të jetë pothuajse 0.

Temperaturat rriten në mëngjes dhe në mesdite duke regjistruar vlerën minimale 5 gradë celcius, ndërsa maksimumi në mesditë 23 gradë celcius.

Artikulli paraprak“I vëllai dhe e fejuara e panë vdekjen live”, detaje tronditëse nga jeta e Dwamena, gazetarja: Ishte si një vetëflijim!
Artikulli tjetër‘Kam qenë shënjestër e Dritan Rexhepit! Ka tentuar të më asgjesojë’! Trondit ish-Prokurori i njohur