‘Kqyr me sy e s’është për ty’! Akuzat për ngacmim s*ksual, reagon e dashura e Bleros

Pas debateve të ashpra mes Lindes dhe Blero, ku këngëtarja hodhi akuza të rënda ndaj tij, ka reaguar edhe e dashura e Bleros.

Advertisements

Ajo ka postuar një status ku shkruan se Linda nuk ka faj sepse Blero është seksi.

“Kam dy fjalë për Lindën kqyr me sy e so për ty. Jo, po bëj shaka, shiko burrin tim pa frikë, e di që hera e fundit që ke parë diçka kaq të bukur ka qenë 12 vjet më parë.

Advertisements

Ai është thjesht seksi, nuk ka faj Linda!”, shkruan e dashura e këngëtarit.

Artikulli paraprakSkandal s*ksual në burgun më të madh në Belgjikë
Artikulli tjetërFamiljarët të shokuar nga vdekja e 26-vjeçares shqiptare: Anila ishte zëvendësdrejtoreshë!