I FUNDIT/ Tritol në një lokal në Kamëz

Njoftimi i Policisë:

Advertisements

Kamëz/Informacion paraprak Më datë 18.11.2023, rreth orës 04:25, në rrugën “Donald Trump”,

në ambientet e jashtme të një lokali të marrë me qira nga shtetasi O. M., 24 vjeç, dyshohet se ka shpërthyer lëndë plasëse. Si pasojë është dëmtuar fasada e jashtme e lokalit dhe janë thyer disa xhama.

Advertisements

Nuk ka persona të dëmtuar. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/eve.

Artikulli paraprakFlor Binaj imiton Melonin dhe Ramën njëkohësisht, çfarë biseduan dy “kryeministrat”(Video që po bën xhiron e rrjetit)
Artikulli tjetërKomenti që u bë viral, Pavard uron në shqip Asllanin(Foto)