Flor Binaj imiton Melonin dhe Ramën njëkohësisht, çfarë biseduan dy “kryeministrat”(Video që po bën xhiron e rrjetit)

Këtë herë, Florian Binaj ka ardhur me rolin e tij të aktorit.

Advertisements

Ai ka interpretuar Edi Ramën dhe Giorgia Melonin, për marrëveshjen e tyre për refugjatët.

Më poshtë, keni intervistën ironike.

Advertisements

Artikulli paraprakYlli i “Katanës”: Shqiptari me plis po vjen!
Artikulli tjetërI FUNDIT/ Tritol në një lokal në Kamëz