I FUNDIT/ Gjykata e Lartë rrëzon planin e qeverisë britanike, emigrantët shqiptarë nuk do të dërgohen në Ruanda: I paligjshëm!

LAJM I FUNDIT/ Gjykata e Lartë rrëzon planin e qeverisë britanike,

Advertisements

emigrantët shqiptarë nuk do të dërgohen në Ruanda

VIJON..

Advertisements

Artikulli paraprakGJKKO i dërgon shkresë Kuvendit për Sali Berishën, ja çfarë i kërkon
Artikulli tjetërPrerje kokash e zhdukje pa gjurmë, përsëritet ngjarja e frikshme në Sarandë! Historitë misterioze të 10 të eliminuarve dhe krimet e pazbardhura në 30 vite