GJKKO i dërgon shkresë Kuvendit për Sali Berishën, ja çfarë i kërkon

Gjykata e Posaçme i ka dërguar një shkresë Kuvendit ku kërkon marrjen në pyetjes së Sali Berishës.

Advertisements

Shkresa është dërguar një ditë më parë dhe është marrë nga protokolli i Kuvendit.

Nëpërmjet këtij dokumenti, GJKKO i kërkon Kuvendit të vërë në dijeni deputetin Sali Berisha për vendimin e dhënë nga ana e kësaj gjykate, ai i detyrimit me paraqitje.

Advertisements

Artikulli paraprakKoka e gjetur në Sarandë dyshohet se i përket “Koçoles” ose shokut të tij, hetimet
Artikulli tjetërI FUNDIT/ Gjykata e Lartë rrëzon planin e qeverisë britanike, emigrantët shqiptarë nuk do të dërgohen në Ruanda: I paligjshëm!