I FUNDIT/ Del nga burgu Jamarbër Malltezi

Vendoset masa e sigurisë “Arrest shtëpie” për Jamarmbër Malltezin.

Advertisements

vijon…

Advertisements

Artikulli paraprakLënda plasëse u hodh nga makina, flet pronari i biznesit në Laprakë: Nuk kam konflikte!
Artikulli tjetërHasmëria e vjetër Martinaj-Mata, gazetarja: Planet për vrasje dhe trafiku i drogës