E rëndë në Kosovë, e mitura shqiptare ngacmohet s*ksualisht nga babai i saj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në 14 nëntor në Ferizaj.

Advertisements

Një e mitur nga Shqipëria ka denoncuar në polici se është sulmuar seksualisht nga babai i saj.

I dyshuari, sipas medieve të Kosovës, është në arrati.

Advertisements

Njoftimi i policisë Ferizaj

14.11.2023, 13:30.

Viktima femër shtetase e Shqipërisë e mitur ka raportuar se është sulmuar seksualisht nga babai i saj i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë.

I dyshuari gjendet në arrati, rasti nën hetime.

Artikulli paraprakHistoria e pazakonte e të dënuarit shqiptar, bëri 13 vite burg dhe lexoi mbi 2500 libra: Krijova një alfabet sekret
Artikulli tjetërAksident i rëndë në vend, raportohet për të plagosur