Bëri lëvizje provokuese ndaj Ilir Shaqirit, ja çfarë i thotë bashkëshorti Oltës

Aktorja e njohur, Olta Gixhari është cilësuar shpesh si lezeti i panelit gjykues në spektaklin e kërcimit “DWTS”.

Advertisements

Batutat, ngacmimet apo provokimet që aktorja bën, sidomos ndaj Ilir Shaqirit, janë komentuar shumë nëpër rrjetet sociale.

Por ajo që shpesh ka bërë kuriozw ndjekësit ka qenë se si ka reaguar bashkëshorti i saj, Dori, për momente si zinxhiri i zbërthyer, lëvizjet provokuese dhe fjalët në vesh me balerinin.

Advertisements

Gjatë një interviste të shkurtër për programin “DWTS Fanc Club”, Olta ka thënë se përderisa ajo vazhdon t’i bëjë këto veprime, tregon se bashkëshorti e mbështet. Ajo madje shtoi duke qeshur se do të bëjë edhe më keq se kaq.

Artikulli paraprak“Partizani”, sot seanca në Apelin e GJKKO, çfarë ndodh nëse Berisha refuzon të paraqitet sërish
Artikulli tjetërKuqezinjtë përballen sot me Ishujt Faroe, parashikimi juaj?