Balluku nxjerr foto me syze 3D, plasin komentet: Si duken gropat dhe Rruga e Arbrit me këto syzet?!(Foto)

Ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku ka qenë për një inspektim pranë Autoritetit Shtetëror për Informacionin Gjeohapësinor (ASIG).

Advertisements

E entuziazmuar ministrja dhe njëherësh zv. kryeministrja e vendit ka publikuar në rrjetin social Facebook, disa foto ku shihet me një palë syze të veçanta.

“Pamja ime e re”, shkruan ministrja në gjuhën angleze, duke prezantuar syzet 3D, një mjet pune për ASIG.

Advertisements

Megjithatë komentet e ndjekësve nuk kanë qenë shumë pozitive.

“Ndaj u duket çdo gjë fushë me lule juve”, shkruan një komentues.

“Shikohet suksesi juaj tek rruga e Arbërit, keni lënë nam ju si drejtuese politike dhe e qarkut”, ironizon një tjetër.

“A i dallojnë këto syzet gropat e rrugve?”, pyet një tjetër komentues.

Artikulli paraprakReshje shiu, rrebesh dhe dëborë, meteorologu Hakil Osmani zbulon se çfarë do të ndodhë me motin këtë javë
Artikulli tjetërNdezi tymuese në Kuvend, Nikolla përjashton Flamur Nokën nga seanca