Aksidenti i rëndë në Sarandë, tre të miturit dërgohen tek Trauma! Ja si është gjendja e tyre

Tre të miturit që u aksidentuan mbrëmjen e së martës në Sarandë janë transportuar tek Trauma.

Advertisements

Frenki Hamiti, 13 vjeç dhe Orest Kalo, 14 vjeç u transportuan me ambulancë në mesnatë për mjekim të specializuar. Ndërsa 14-vjeçari Arjol Dervishaj është dërguar me helikopter për shkak të gjendjes së rëndësuar shëndetësore.

Aksidenti ndodhi mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Stjar-Bajkaj.

Advertisements

Artikulli paraprakGjyqi më i madh ndaj mafies në Itali, 2 mijë vite burg anëtarëve të Ndrangheta-s
Artikulli tjetërPërmbyset autobusi në Meksikë, raportohet për 12 viktima