32-vjeçarja lind para kohe, vdes foshnja, binjaku i tij po lufton me vdekjen

Lajmi për vdekjen e një foshnjeje të lindur para kohe ka sjellë trishtim në Trikala. Në të njëjtën kohë, vëllai i tij binjak po lufton për të qëndruar gjallë.

Advertisements

Sipas trikalanews.gr, një 32-vjeçare, e cila ishte në muajin e 6-të të shtatzënisë, është transferuar mbrëmjen e së shtunës në spitalin e Trikalasë, e shoqëruar nga gjinekologu i saj, pas një komplikacioni që ka paraqitur.

Mjekët e vlerësuan të nevojshme të vazhdonin me një operacion cezarian. Por për fat të keq, njëra nga foshnjat ndërroi jetë./albeu.com

Advertisements

Artikulli paraprakPjesë e Gjykatës në New York, me flamurin kuqezi shkodrania falenderon shqiptarët
Artikulli tjetërÇfarë po ndodh sot me monedhat e huaja? Ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro