Shkodranët i bëjnë të papriturën Maestros në koncert

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe Armaldo Kllogjeri, i prishën marrëdhëniet e tyre që brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Advertisements

Madje, ata s’kanë bërë “paqe” as pasi dolën nga shtëpia dhe pasi loja përfundoi.

Megjithatë, Armaldo nuk i ka thënë “Jo” një oferte që ka marrë nga qyteti i Shkodrës, për të kënduar.

Advertisements

Mirëpo, ai ka shkuar në vendin e Luizit dhe njerëzit kanë dashur t’ia vendosin edhe njëherë në dukje këtë detaj.

Teksa ai këndonte gjatë koncertit, të pranishmit kanë thirrur emrin e fituesit të “BBV 2”.

Armaldo e ka marrë me sportivitet situatën, duke i drejtuar mikrofonin e tij, e duke iu kërkuar të thërrasin më fort.

Artikulli paraprak“Dori u bë tym”, Olta Gixhari tregon për çfarë u nervozua bashkëshorti
Artikulli tjetërBerisha thirrje SPAK: Kyçeni me 3 çelësa dosjen e inceneratorit të Tiranës, po bëhen tentativa për të zhdukur fashikuj