Incidenti i papritur para dasmës/ Në shtëpinë e çiftit më të njohur të showbiz-it mbërrin ambulanca, ja arsyeja

Nëna e Ben Affleck ka pësuar një lëndim në këmbë në shtëpinë tij në Georgia, ku ai dhe Jennifer Lopez po planifikojnë të martohen për herë të dytë këtë fundjavë, raporton Daily Mail.

Advertisements

Një burim i tha DailyMail.com se nëna e Ben, Christopher Anne Boldt, ra nga një bankë dhe lëndoi këmbën e saj.

Çifti Affleck-Lopez u panë jashtë spitalit, dhe Ben duke ndezur një cigare jashtë ndërtesës. Sipas Daily Mail, incidenti nuk ngjall shqetësim.

Advertisements

Ylli i “Hustlers” dhe Affleck mbërritën në Gjeorgia në fillim të kësaj jave përpara dasmës së tyre. Çifti u fotografuan me fëmijët e tyre duke bërë pazar në Savannah përpara ditës së madhe. Vëllai i aktorit të “Deep Water”, Casey Affleck, u pa gjithashtu duke mbërritur në qytet.

Siç është raportuar më herët nga Page Six, ceremonia e çiftit do të drejtohet nga Jay Shetty.

Ndërsa përgatitjet ishin duke u zhvilluar tashmë në shtëpi të enjten, mediat e huaja raportuan se Lopez pritet të ecë nëpër me një fustan të personalizuar Ralph Lauren.

Artikulli paraprakHoroskopi për sot, 20 gusht 2022
Artikulli tjetër“Po çfarë “halli” i detyron këto mjete luksoze të stërmundohen…”/ Artan Hoxha publikon videon që po shpërndahet me shpejtësi dhe zbulon çfarë po ndodh