Horoskopi për sot, 20 gusht 2022

Dashi
Dite mjaft harmonika do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do keni aspak mosmarrëveshje me partnerin tuaj dhe do i harroni njëherë e mire problemet e se shkuarës. Beqaret me ne fund do e gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe do FIllojnë një lidhje te qëndrueshme me te. Për FInancat do jete një dite mjaft dinamike. Gjendja do përmirësohet.

Advertisements

Demi
Venusi do ua ndriçoje gjithë ditën sot juve qe jeni ne një lidhje. Do ndiheni me mire pranë atij qe dashuroni dhe emocionet do shumëfishohen. Mund te kaloni edhe disa çaste intime fantastike. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Me shpenzimet do jeni te palogjikshëm dhe gjendja ka rrezik te përkeqësohet tej mase.

Binjaket
Do jeni te arsyeshëm sot ju te dashuruarit dhe do bëni mjaft lëshime ne jetën tuaj ne çift. Marrëdhënia me atë qe keni ne krah do FIlloje dalëngadalë te stabilizohet. Beqaret do bien menjëherë ne dashuri me dike qe sapo e kane njohur. Ne planin FInanciar duhet te bëni kujdes edhe pse gjendja do jete e mire. Po shpenzuat kuturi edhe te ardhurat do mbarojnë ne një moment.

Advertisements

Luani
Dite e jashtëzakonshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merrni disa vendime te mëdha qe do ua ndryshojnë jetën njëherë e përgjithmonë. Beqaret do jene mjaft entuziaste qe do takojnë disa persona dhe do pranojnë ta çojnë me tej njohjen. Buxheti nuk do jete ne gjendjen me te mire. KuFIzojini sa te mundni shpenzimet qe te mos keni probleme serioze.

Virgjeresha
Do keni diskutime te gjata me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe marrëdhënia me partnerin do FIlloje te përmirësohet ndjeshëm. Beqaret nuk do jene ende gati te ndajnë jetën me dike dhe do i refuzojnë ftesat e propozimet qe do ju bëhen. Financat nuk do jene ne gjendje te mire. Disave madje do ju nevojitet patjetër ndihma e familjareve për te mos pasur probleme.

Peshorja
Dite e jashtëzakonshme do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do i lini prapa krahëve te gjitha problemet e se shkuarës dhe do mendoni vetëm si ta bëni me te bukur te ardhmen. Beqaret nuk do e kenë te lehte ta gjejnë personin e tyre te ëndrrave, por nuk duhet te dorëzohen. Financat do arrini t’i konsolidoni ndjeshëm. Bravo për këmbënguljen.

Akrepi
Dita e sotme do jete me e bukur dhe me e kënaqshme për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do debatoni as për gjene me te vogël me atë qe keni ne krah. Beqaret do e kërkojnë ne vendin e gabuar shpirtin e tyre binjak dhe nuk do e gjejnë dot atë. Për FInancat do jete një dite e mbushur me probleme. Shpesh do ndiheni keq dhe do mendoni te dorëzoheni njëherë e mire.

Shigjetari
Dite plot ngjyra do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do mërziteni asnjë çast pranë partnerit tuaj, përkundrazi do ndiheni me fat qe e keni ne krah. Beqaret do jene shume ne ankth për hapat qe duhet te hedhin pasi te marrin propozime. Me FInancat tregohuni sa me diplomate qe te mos humbni. Hua as mos mendoni te jepni sepse do mbeteni keq.
Bricjapi
Tregohuni shume te matur sot me atë qe keni ne krah sepse klima yjore nuk duket te jete aq e mire sa mendonit. Partneri shpesh do jete me nerva dhe mund te lindin debate. Beqaret do realizojnë plot takime, por asnjeri nuk do ju pëlqejë aq sa për te FIlluar një lidhje. Ne planin FInanciar çdo gjë ka për te shkuar mire sot dhe e gjithë kjo pasi dini t’i bëni me kujdes llogarite.

Ujori
Dite e këndshme ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do keni as debatin me te vogël me partnerin tuaj, përkundrazi do kënaqeni se bashku. Beqaret duhet te jene me te arsyeshëm dhe nuk duhet te nxitohen për asgjë. Financat do mbeten gjithë kohës te mira kështu qe mund ta kryeni edhe ndonjë investim me tepër nga zakonisht.

Ujori
Dite e këndshme ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Nuk do keni as debatin me te vogël me partnerin tuaj, përkundrazi do kënaqeni se bashku. Beqaret duhet te jene me te arsyeshëm dhe nuk duhet te nxitohen për asgjë. Financat do mbeten gjithë kohës te mira kështu qe mund ta kryeni edhe ndonjë investim me tepër nga zakonisht.

Artikulli paraprakNisma e PS për ish-spiunët, Meta: Do ja fusim Ramës aty ku i shijon më shumë!
Artikulli tjetërIncidenti i papritur para dasmës/ Në shtëpinë e çiftit më të njohur të showbiz-it mbërrin ambulanca, ja arsyeja