E tmerrshme! Po e dërgonin në thertore, demi i tërbuar tmerron qytetin, futet në një dyqan e bën namin (Video)

Një dem i tërbuar u hodh nga kamioni ndërsa po e dërgonin në thertore dhe i tmerron qytetin.

Advertisements

Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në Lima. BBC raporton se kafsha ishte larguar nga një kamion, që po e transportonte në një thertore, dhe nisi të shkaktonte kaos në qytet.

Advertisements

Në videon e më poshtme shihet demi i tërbuar që merr përpara me kokë çdo gjë dhe të plagoste një grua.

Artikulli paraprakVrasja e shqiptarit në Itali/ Zbardhen dinamika e atentatit, ja çfarë panë dëshmitarët
Artikulli tjetërNdryshon moti/ Shi, rrebeshe dhe ulje temperaturash në mes të gushtit, njihuni me parashikimin për sot