Shoqëria mes Flori Mumajesit dhe Fifit është diskutuar shpeshherë në media, aq sa dikur u përfolën edhe për një lidhje dashurie, gjë që nuk ishte e vërtetë. Dhe sot pas ngjarjes së ndodhur në BB VIP Flori e ka treguar më shumë se kurrë sesa shumë e do Fifin.

Advertisements

Ai ka postuar në Instagram një video të Fifit duke kënduar këngën që shkroi brenda shtëpisë dhe i jep mbështetje.

“E mira Fifula që sot më shumë se kurrë të gjithë po flasin për ty edhe pse ti ske lidhje me helmin brenda tyre! Të kryqezuan se interneti u jep mundesinë të ndihen superior, të mënçur, madje dhe Artistë! Taksirat shpirt, këtu u rritëm e këtu jetojmë,këtu në vendin tim e në vendin tënd ku unë e ti gabojmë e atyre iu “dhemb” Një këngë krijuar nga ty Fifi aty në atë shtëpi, që në çdo rast do të jetë e perkohëshme…”, shkruan Flori.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP