Dy vite më parë aktorja Ana Lika dhe këngëtarja Fifi patën një sherr mes tyre. Ana asokohe e quajti këngëtaren balenë dhe fuçi uthulle e më pas mes të dyjave nisën kunjat e deklaratat.

Advertisements

Por mesa duket ky sherr është shuar para hyrjes së Fifit në “Big Brother VIP”. E ftuar në “Expuls”, Ana tregoi se ato janë pajtuar dhe janë bërë mikesha.

Ronaldo Sharka: Big Brother e ka parë?

Advertisements

Anna Lika: Nuk kam pas kohë, jam e angazhuar.

Ronaldo Sharka: E di ti për çfarë të pyes unë….

Anna Lika: Jooo…

Ronaldo Sharka: Seç është një konkurrente aty me shkop.

Anna Lika: Aaaa, Fifi. Me Fifin jemi pajtuar, jemi shoqe te mira. Ti nuk bën dot më lajme me mua, jo jo jo. Se nga emisioni jot dolën ato.

 

 

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP