E trishtë! Pëson atak kardiak, ndahet nga jeta ish-futbollisti shqiptar (FOTO)

Futbolli shqiptar është në zi.

Advertisements

Ka nderuar jetë si pasojë e një ataku kardiak ish-futbollisti, trajneri dhe njëkohësisht administratori i AF Luftëtari, Mustafa Hysi .

Një lajm i trishtë ky për futbollin gjirokastrit dhe jo vetëm, ku Hysi ishte simbol i klubit Luftëtari në vitet ’80.

Advertisements

Gjithashtu Mustafa Hysi ka trajnuar për shumë sezone skuadrën gjirokastrite si në Kategorinë Superiore dhe në Kategorinë e Parë nga ku e ka shpallur dhe kampion.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprakVrasja e Xhuljano Bullarit në Vlorë, nëna e autorit të dyshuar bën rrëfimin tronditës
Artikulli tjetërU largua si Sekretari i Përgjithshëm i PS dhe nga Qarku i Elbasanit/ Balla flet për qeverinë e re: Do të mërzitesha me Ramën nëse…