Ndër 15 më të mirët në botë, Luiza Gega “shkëlqen” në Tokio, ja në çfarë vendi u rendit (Video)

Luiza Gega ka arritur që të përfundojë garën në Tokio 2020 për 9 minuta e 34 sekonda, duke marrë vendin e 13. Kështu, atletja shqiptare arriti që të sigurojë vend në mes të 15 atletëve më të mira në botë.

Advertisements

Fillimisht ajo për 9 minuta e 32 sekonda u pozicionua e 5 në baterinë e 2 dhe e 13 në renditjen e përgjigjshme.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprakKujdes! Këto janë ushqimet që duhet të shmangni që të mos helmoheni gjatë verës
Artikulli tjetër‘Intervista më e dobët me Jasminën’, Erjona Rusi e thotë troç, ja arsyeja