‘Intervista më e dobët me Jasminën’, Erjona Rusi e thotë troç, ja arsyeja

Erjona Rusi është intervistuar nga kolegu i saj, Flori Gjini në emisionin “Pushime On Top”. Flori i bëri edhe pyetje pikante Erjonës, e cila nuk hezitoi të përgjigjej.

Advertisements

Moderatorja tha se intervista më e rëndësishme dhe ajo që ka shijuar më shumë ka qenë me Zoran Zaev, ndërsa ajo më e dobëta me ish-konkurrenten e “Për’puthen”, Jasminën.

Pjesë nga intervista:

Advertisements

Flori Gjini: Intervista më e mirë që ke marrë ndonjëherë?

Erjona Rusi: E kam shijuar, sepse ishte shumë e rëndësishme, Zoran Zaev. Ka qenë madje intervista e parë e plotë për një media shqiptare, që ja kam marrë unë. Dhe ishte e para ku ai lëshoi ‘bombat’ e famshme të përgjimeve. Ishte e jashtëzakonshme.

Flori Gjini: Intervista më e dobët?

Erjona Rusi: Me një nga vajzat e Për’puthen, Jasmina.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprakNdër 15 më të mirët në botë, Luiza Gega “shkëlqen” në Tokio, ja në çfarë vendi u rendit (Video)
Artikulli tjetërE papritur/ Humb jetën në Beograd ambasadori i Serbisë në Rusi, çfarë ndodhi|