Princeshë Elia Zaharia ndryshon totalisht! Nuk keni për ta njohur(FOTO)

Princeshë Elia Zaharia ka pësyar një ndryshim rrënjësor pas një grimi që duket se ia ka transformuar totalisht fytyrën.

Advertisements

Një nga femrat plot sharm dhe klas, ndërsa make-up artistja ka postuar videot dhe fotot e saj pas ndryshimit, Elia i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Shumica e komentueseve në rrjete sociale janë shprehur se nuk e kanë njohur princeshën, madje po mos të etiketohej emri i saj, as nuk kishin për ta çuar nëpër mend se bëhej fjalë për Elia Zaharinë.

Advertisements

Me një grim natyral, por që e ka sjellë në super formë, Princeshë Elia vodhi gjithë vëmendjen me pamjen e re.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Artikulli paraprakO*gji dhe skena të turpshme nga femra laku riq, Princi Andrew s’i ndal festat e çmendura(Foto)
Artikulli tjetërE trishtë! Pas një sëmundje të rëndë, ndërron jetë ish-futbollisti shqiptar