Festë e madhe për Luizin dhe Kiarën, ja arsyeja

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë qenë ndër personazhet më të përfolur të vitit të kaluar në Big Brother VIP Albania.

Advertisements

Ata bënë bujë të madhe, ndonëse krijuan një histori të bukur dashurie, brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Me 1 shkurt të vitit 2023 organizuan një dasmë në shtëpi, ku edhe artisti shkodran rrëmbeu puthjen e parë nga moderatorja.

Advertisements

Ky moment magjik mori vëmendje të madhe dhe u komentua gjithandej nëpër rrjete sociale.

Meqë ka kaluar një vit, çifti rikujtoi këtë datë me postime në llogaritë e tyre personale.

“Trend prej një viti. Faleminderit Ejllat që kurrë nuk u dorëzuat. Ju duam”, tha Tito.
“Për shumë vjet 1 shkurtin”, tha në anën tjetër fituesi i edicionit të dytë të BBVA.

Artikulli paraprakI jepet lamtumira Iridës, nën hetim mjekët dhe anestezisti
Artikulli tjetërMbyll sytë përgjithmonë kompozitori i njohur shqiptar (Emri+Foto)