“Çfarë je ti?”, Ilnisa xheloze, i ulet në prehër dhe i kërkon sqarim Meritonit(Video)

Në orët e para të mëngjesit, banorja e spektaklit televiziv “BBVA3”, Ilnisa, ka qendruar me Meritonin.

Advertisements

Ajo i është ulur në prehër, teksa kujton se moderatori është bërë me djersë.

Meritoni e korrigjon duke i thënë se Rikja i ka lyer fytyrën, gjë që ka bërë Ilnisën xheloze.

Advertisements

Artikulli paraprak“Puthja e parë” në Shqipëri, Xhevair Zeneli rrëfen prapaskenat e xhirimeve të filmit: E kisha të fejuarën në dhomën tjetër
Artikulli tjetërParashikimi i yjeve për muajin shkurt, astrologia Meri Gjini: Nga dashuria te puna, ja cilat janë shenja që do hasin probleme me financat