Banorët e BBV tregojnë vendin më të çuditshëm ku kanë bërë dashuri(Video)

Të ndarë në grupe me nga 3 persona, banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP 3” kishin mbrëmë mundësinë që të ndanin me njëri-tjetrin dhe publikun detaje nga jeta e tyre.

Advertisements

Vëllai i Madh kishte përgatitur pyetje të ndryshme, të cilave banorët iu përgjigjën me radhë.

Pyetjes se “cili është vendi më i bukur dhe më i çuditshëm ku kanë bërë dashuri”, Ilnisa Agolli u shpreh se ajo “nuk shquhet për ekstravagancë”.

Advertisements

Ndërsa Julian Deda si vendin më të çuditshëm përmend gardërobën e shtëpisë. Nga ana tjetër Fation Kuqari thotë se kur ishte adoleshent ka bërë dashuri në një dhomë pallati ku kishte tela korrenti.

Ilnisa: Nuk shquhem për ekstravaganca. Kur do dike të duket çdo vend i bukur. Nuk kam një vend të çuditshëm, unë jam një natyre le ta quaj diplomate. Nuk kam një vend të çuditshëm se po ta doja do ta thoja.

Julian: Në krevat në mes të Parisit, vend të bukur domethënë. Ndërsa vend të çuditshëm të gardëroba e shtëpisë

Ilnisa: Po në një sobë të ndezur e kë bërë? Mendo ca situata

Julian: Ti shpik? Kjo është vendi më i çuditshëm që thashë.

Fation: Unë kam shumë vende të çuditshme, por po them një. Unë jam tip i çuditshëm kur bëhet fjalë për dashuri. Nuk më pëlqejnë gjerat normale, në krevat për shembull.

Fation: Ka qenë një moment, isha adoleshent kam qenë më çapkën. Ishim në lokal me shoqërinë. Duke u puthur nuk dinim ku të shkonim. Janë këto pallatet e Enverit që kanë një dhomë të vogël që janë këto telat e korrentit. Zbritëm aty poshtë dhe ishte momenti që nuk duhej humbur. Unë nuk e kam parë ca ka pasur aty brenda. Kur mbaroi gjithçka pashë që po mbahesha te tubat e korrentit. Ndërsa vende të bukur kur kam qenë në Brezovicë në borë. Kam qenë me shoqen time dhe kemi kaluar bukur aty në oxhak.

Artikulli paraprakAksident i rëndë/ Dy makina përplasen kokë me kokë, raportohet për të plagosur
Artikulli tjetërI jepet lamtumira Iridës, nën hetim mjekët dhe anestezisti