Zjarr në zyrat i IKMT-së dhe zjarrfikëses në Fier, ja çfarë dyshohet

Një zjarr ka rënë paraditen e sotme në zyrat e IKMT dhe zjarrfikëses së Fierit.

Advertisements

Dyshohet se zjarri ka ardhur si pasojë e një shkëndije elektrike në njërën prej zyrave.

Punonjësit janë larguar nga zyrat dhe kanë njoftuar shërbimet zjarrfikëse të cilat po punojnë për shuarjen e flakëve.

Advertisements

Në vendgjarje ka mbërritur dhe policia, e cila po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të zjarrit.

Artikulli paraprakA do merret në pyetje Edi Rama për çështjen McGonigal? Ja si përgjigjet kreu i SPAK: S’ka rëndësi pushteti apo emri, të gjithë do…
Artikulli tjetërZvogëloi stomakun për t’u dobësuar, 20-vjeçarja vdes pak ditë pas operacionit