Zbulohen emrat, ja kush janë VIP-at që do të marin pjesë në BBV3

Të shtunën pritet të nisë Big Brother Vip 3 dhe prej kohësh janë përfolur emra të ndryshëm, si pjesmarrës në shtëpinë e famshme.

Advertisements

Perveç emrave që diheshin prej kohësh, si Roza Lati apo Albi Nako, Aldor Nini, apo Aldori i Acromax (siç njihet nga të gjithë) ishte surprizë. Më poshtë po ju japim listën e plotë të emrave:

Romeo Veshaj

Advertisements

Jul Deda

Egla Ceno (Aktore)

Drini Zeqo

Meriton Mjekiqi

Vesa Smolica (Këngëtare nga Kosova)

Lediona Xheladina (Gazetarja e emisionit “Piranjat”)

Ervin Gonxhi (Muzikant)

Sara Gjordeni (Ish-miss)

Roza Lati

Rike Roçi

Gabriel Mezini (Futbollist, ish i dashuri i Klea Hutës)

Gazmend Ujkashi

Alfio Rotani

Elvis Myrtaj (Gazetar)

Heidi Baçi (Pjesmarrëse në “Grande Fratello”)

Klodian Duro

Bardhi

Aldor Nini (Drejtor i Acromax)

Dea Vieri

Fatjon Kuqari

Albi Nako

Arta Kabashi (Këngëtare nga Kosova, motra e Ana Kabashi, banore në Big Brother Kosova)

Meri Shehu

Fitoftë më i miri!

Artikulli paraprakAlesia Bami i përgjigjet kritikave: Të çuditshëm ju shqiptarët, në Dubai isha për qejf!
Artikulli tjetërPër të qenë miliarder duhet të kesh lindur në 30 nëntor! Ja pse kjo datë është shumë e rëndësishme