Vjen në jetë bebja e parë në Tiranë për vitin 2024, zbulohet gjinia e foshnjës

Kanë lindur dy bebet e para për vitin 2024. Pak pasi akrepat kaluan orën 00:00, një vajzë dhe një djalë erdhën në jetë.

Advertisements

Të dy gëzojnë shëndet të plotë.

Vajza ka lindur në maternitetin ‘Koço Gliozheni’.

Advertisements

Ndërkohë, djali ka lindur te ‘Mbretëresha Geraldinë’.

Artikulli paraprakÇfarë po ndodh sot me monedhat e huaja, ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro
Artikulli tjetërHoroskopi 1 janar, ja çfarë kanë surprizuar shenjat e zodiakut për ditën e parë të 2024-ës